Redmi’nin yeni modeli farklı olarak neler vadediyor?

Xiaomi, Arjantin Futbol Federasyonu işbirliğiyle Hindistan’da Redmi Note 13 Pro+ World Champions Edition’ı tanıttı. Bu özel sürüm, şirketin ülkedeki 10. yıl dönümüyle de örtüşüyor. Sınırlı sayıda üretilen bu model, 2022 Katar Dünya Kupası’nı kazanan Arjantin Milli Takımı’nı öne çıkarıyor ve Arjantin hayranlarını takıma daha bağlı hissettiriyor.

Redmi Note 13 Pro+ World Champions Edition, standart sürümle aynı teknik özelliklere sahip. Bu özellikler arasında 120Hz kavisli AMOLED ekran, Dimensity 7200 Ultra yonga seti, 200MP kamera ve 120W hızlı şarj bulunuyor. Ancak bu özel sürüm, yalnızca 12GB + 512GB bellek yapılandırmasıyla sunuluyor.

Özel sürümün farklarına gelince, ilk olarak telefon özel bir kutuda geliyor. Kutunun üzerinde 2022 Dünya Kupası’nı kazanan kadrodan Ángel Di María, Emiliano Martínez ve Rodrigo De Paul’un fotoğrafları yer alıyor. Diğer tarafta ise bir futbol sahası görseli bulunuyor. Ayrıca, Arjantin takımının kupa kaldırırken çekilmiş bir fotoğrafı ve takımın tüm oyuncularının isimleri ile büyük başarıları listelenmiş büyük bir kart mevcut. Bu özellikler, koleksiyon değeri taşıyan bir ürün hissi veriyor.

Redmi’nin yeni modeli farklı olarak neler vadediyor?

Telefonun tasarım detaylarına baktığımızda, kameraların sol tarafında altın renkli halkalar ve sağ tarafta altın renkli AFA logosu dikkat çekiyor. Üst kısmı mavi tonlarında olan telefonun alt kısmı ise Arjantin’in forması gibi mavi ve beyaz çizgilere sahip. Ayrıca, Lionel Messi’nin forma numarası olan 10 da altın renkle basılmış. Redmi Note 13 Pro+, HyperOS tabanlı Android 14 işletim sistemi ile çalışıyor. Dünya Şampiyonları Sürümü, Arjantin Milli Takımı’na uygun kilit ekranı, yeni duvar kağıtları ve simgeler gibi özelleştirilmiş bir kullanıcı arayüzü içeriyor.

Aksesuarlar ve diğer özellikler arasında, hafif mavi renkte, üç yıldızlı AFA yazısına sahip bir şarj adaptörü ve özelleştirilmiş bir şarj kablosu ile altın renkli bir SIM çıkarma iğnesi bulunuyor.

Redmi Note 13 Pro+ World Champions Edition, 12GB + 512GB yapılandırmasıyla 34.999 Rs (423.88$) fiyatla satışa sunulacak. Bu özel sürüm, 15 Mayıs’tan itibaren Amazon, Flipkart, Xiaomi’nin web sitesi ve perakende mağazalarında satışa çıkacak. Standart sürümün aynı konfigürasyonu ise 35.999 Rs (436.59$) fiyatla, indirimler ve teklifler olmadan satılıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x